Paketlerimiz


Sizin için uygun ve bonuslu paketlerimiz aşağıdaki gibidir . Bunun dışındaki ödemeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ödemeler sisteme kayıt yaptıkdan sonra firma yönetimi ekranında ister kredi kartı ister havele yöntem ile yapılabilmektedir. tabela teklifte iş oladıkça ödeme yapamanız gerekmemektedir. Aklınıza takılan sorular için Sıkça sorulan sorular dan veya iletişim adresinden gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Ücretsiz kaydolup tabela veya açık hava reklamındaki internet yerinizi alabilirsiniz. Hemen firmalar da ücretsiz yerinizi alın.

Kayıt


Ücretsiz


Sınırısız referans kaydı
Firma sayfası
Yönetim paneli
İlk 15 puan bizden
3 teklif

Şimdi kaydol

Tabela Teklif Hakkında

Tabela teklif, tabela üretimi yapan firmalarla, tabela ihtiyaçı olan müşterileri bir araya getiren bir platformdur.

Bir Digitexa markalarından olan tabela teklif siz değerli müşterilerine en uygun ve en kaliteli tabelaları sizlere sunar.

Tabela Teklif, kullanıcılarına bölgesinde tabelacılardan teklif almasını sağlayan bir internet sitesidir. Günümüzde tabelacılar arasında artan rekabet ortamı ve birbirinden farkı şekillerde yapılan fiyatlandırmalar müşterilerin tabelacı bulma konusunda sıkıntı yaşamasına sebep olmaktadır. Tabela yaptırmak isteyen kişilerin yaşadığı bu sorun ve sıkıntılara bir çözüm olmayı amaçlayan Tabela Teklif 5 yıldır bu alanda hizmet vermektedir. Tabela Teklif ayrıcalığı ile bir tabela yaptırmaya karar verdiniz. Peki, tabelaların çeşitleri hakkında bilginiz var mı? Yoksa gelin hep beraber tabela çeşitlerini inceleyelim.

Tabela Çeşitleri

Işıklı Tabela: Adından da anlaşıldığı gibi bu tabela türünün yapımında ışıklandırmalar kullanılmaktadır. Oldukça dikkat çekici bir tabela çeşidi olan ışık tabelalar genellikle gece karanlığında da görünmesini isteyen firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Işıksız Tabela: Bu tabela türü genellikle küçük ve orta ölçekli firmalar tarafından tercih edilmektedir. Bu tabela çeşidi gün ışığında kolaylıkla görülebilir fakat karanlıkta çok net bir şekilde görülemez.

Kutu Harf Tabela: Oldukça şık bir görüntüye sahip olan bu tabelalar sabit büyük kutu harfler ile yapılmaktadır. Firma sahibi delirse kutu harf tabelanın içine led ışık talep ederek bu tabelayı daha dikkat çekici bir hale getirebilir.

Kayan Yazı Tabela: Bu tabela türünde yazılar led ışıklar ile kayarak gösterilmektedir. Hem karanlıkta hem de aydınlıkta oldukça dikkat geçen bu tabelalar pek çok firma tarafından kullanılmaktadır.

Vinil Germe Tabela: Bu tabela türü dijital baskı yöntemi ile yapılmaktadır. Vinil germe tabela uygun fiyatlı olması nedeni ile çok fazla talep görmektedir.

Alüminyum Tabela: Bu tabela türü tabela çeşitleri arasındaki en dayanıklı olan tabeladır. Alüminyum tabelalarda diğer tabelalar gibi ışıklı ve ışıksız olmak üzere kendi içerisinde çeşitlendirilebilmektedir.

Totem Tabela: Totem tabela yol kenarına, alışveriş merkezlerinin önüne ya da devlet kurumlarının önüne yerleştirilen büyük ve ayaklı reklam panolarıdır. Tek taraflı, çift taraflı, ışıklı ve ışıksız olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.

Gravür Tabela: Görselliği ve ilgi çekiciliği artırmak için kullanılan bir ışıklı tabela türüdür. Kişiler tarafından fazlasıyla dikkat çektiği için firmaların aranan tabelaları arasında yer almaktadır.

Eğer siz de bu tabelalardan herhangi birini firmanız için yaptırmak ve müşterilerinizin ilgisini çekmek istiyorsanız Tabela Teklif aracılığı ile bölgenizde bulunan tüm tabelacılardan teklif alabilir ve kararınızı verebilirsiniz. Tabela fiyatları için yazımızı okuyabilirsiniz.