Tabela Örnekleri Nelerdir?

Tabela Örnekleri Nelerdir?

Tabela örnekleri, iş yerine yeni bir tabela yaptırmak isteyen kişiler için hayati önem taşımaktadır.

 Tabela örnekleri, iş yerine yeni bir tabela yaptırmak isteyen kişiler için hayati önem taşımaktadır. Tabelaların iş yerleri için önemi göz önüne alındığında tabela örneklerinin de o denli önemi vardır. Bütçenize, sektörünüze ve zevkinize göre seçeceğiniz tabelalar ile müşterilerinizin iş yerinize olan ilgisini çekecektir. Hedef kitlenize uygun olarak tasarlattığınız tabelalarda çok dikkatli olmalısınız. Peki, bu tabelaların çeşitli ve örnekleri nelerdir? Gelin inceleyelim.

Tabela Örnekleri ve Çeşitleri

Totem Tabela: Totem tabela, büyük ölçekli firmalar tarafından tercih edilen bir tabela çeşididir. Oldukça büyük ve gösterişli olan bu tabelalar cadde kenarlarında bulundurulduğunda pek çok insanın ilgisini ve dikkatini çekebilecek tabelalardır. Işıklı, ışıksız, tek, likit, çift bacaklı, alüminyum, kompozit, vinily, çelik sac ve profil olarak farklı çeşitleri bulunuyor. Eğer müşterilerinizi etkilemek ve firmanıza çekmek istiyorsanız bu totem tabela seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Aşağıda totem tabela örneğine ulaşabilirsiniz.

  


 Kutu Harf Tabela: Kutu harf tabelada çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Işıklı ve ışıksız olarak iki farklı çeşidi bulunan bu kutu harf tabelalar tasarım açısından çok sık bir görüntüye sahiptir. Bu nedenle firmalara hem kurumsal bir çerçeve sunar hem de müşterilerinin dikkatini çekmesini sağlar. Estetik olarak eşsiz bir görüntüsü bulunan kutu harf tabelaları kullanarak firmanızı ön plana çıkarabilirsiniz. Kutu harf tabela örneklerine aşağıdaki bulabilirsiniz.

  
 Neon Tabela: Neon tabela firmalar ve müşteriler tarafından en çok ilgi gören tabelalardan bir tanesidir. Yapımı oldukça zorlu bir süreç olan neon tabelalar hem gece hem de gündüz çok fazla dikkat çekmektedir. Estetik olarak da şık bir görüntüye sahip olan neon tabelalar genellikle eğlence mekanları ve restoranlar tarafından tercih edilmektedir. Neon tabela örneklerine aşağıda ulaşabilirsiniz.


  
 Alüminyum Tabela: Pek çok işletme, mağaza ve dükkan alüminyum tabela tercih etmektedir. Genellikle ofisler için kullanılan bu tabelalar müşterilerinize nezih ve ortam sunmanıza yardımcı olur. Alüminyum tabelalara ışıklandırma da yapılabilmektedir. Işıklandırma yapılan alüminyum tabelalar daha fazla dikkat çekici duruma gelmektedir. Alüminyum tabela örneklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.


  
İnstagram