LED Tabela Programı

LED Tabela Programı

LED tabela programı ya da kayan yazı programı; LED tabela sahiplerinin mutlaka edinmesi gereken oldukça faydalı sistemlerden bir tanesidir.

LED tabela programı ya da kayan yazı programı; LED tabela sahiplerinin mutlaka edinmesi gereken oldukça faydalı sistemlerden bir tanesidir. LED tabelada yansıtılacak yazının anlık değiştirilmesini sağlayan bu yazılım işletmelerin bir tek tabela çeşidine bağlı kalmasını önlediği gibi işletmenin uygulayacağı kampanyalar konusunda da oldukça büyük avantajlar sunar. İşletme masraflarının kısılmasında ve verimliliğin arttırılmasında oldukça faydalı olan LED tabela sistemleri ile siz de işletmenizde farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Dilediğiniz boyutlarda tabelanın yerleştirilmesi sonrasında LED tabela programı sayesinde dilediğiniz tarzda bir tabelaya sahip olabileceksiniz. Peki, LED tabela programı kullanımı için nasıl bir tabelaya sahip olmalısınız?

LED Tabela Programı Uyumlu Tabela

LED programlarını kullanmak ve bu programların işletmelere sağladığı geniş avantajlardan faydalanmak için doğru bir tabela tasarımına sahip olmak oldukça önemlidir. LED tabela yaptırmaya karar verdiyseniz tabela konusunda iş birliği yapacağınız firmaya tabelanızın program uyumlu olması gerektiğinden bahsetmeli ve bu yönde bir tasarım satın almalısınız. LED tabela programı uyumlu tabelanızı satın aldıktan sonra kurulum işlemlerinizi de tamamlayarak bilgisayarınızı LED programı kullanmaya hazır hale getirmelisiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu programla dilediğiniz yazıları tabelanıza yansıtabilirsiniz. Fiyat – performans açısından da oldukça avantajlı bu tabela çeşidini LED programla kullanmaya başladığınızda farkı hissedeceksiniz.

LED Tabela Programı Avantajları

LED tabela programı, tabelanızı oldukça fonksiyonel bir şekilde kullanmanız için tasarlanan eşsiz bir yazılımdır. Bu yazılım ile saniyeler içinde tabelanızı şekillendirebilir ve kayan yazı, sabit yazı, patlayan yazı gibi alternatiflerle müşterilerinizin gözüne hoş gelen bir tabela tasarlayabilirsiniz. İşte LED tabela programının faydaları ve avantajları;

  • Bu program sayesinde tabelanızın tek renk ve çeşitte olmasının önüne geçerek dilediğiniz yazıları tabelanıza yansıtabilirsiniz.

  • Boyutları küçük olsa da tabelanızda kayan yazı seçeneğini kullanarak alan konusundaki kısıtlamalardan hiç etkilenmezsiniz.

  • Zaman ayarlı ve farklı geçişlere sahip yapısı ile fark yaratan bu program tabelanızdaki yazıları değiştirmek için sadece saniyelerinizi alacak.

Siz de LED tabelanızda program sayesinde değişiklikler yapmak ve farkı yaşamak istiyorsanız hemen program uyumlu bir LED tabela satın alabilirsiniz.İnstagram