Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu harf tabela, tabela sektörünün son zamanlarda en çok tercih edilen çeşitlerinden bir tanesidir.

Kutu harf tabela, tabela sektörünün son zamanlarda en çok tercih edilen çeşitlerinden bir tanesidir. 3 boyutlu görüntüsü sayesinde dışarıdan bakanları görsel açıdan cezbeden kutu harfler kullanışlılık açısından da oldukça yüksek standartlardadır. Bu kapsamda işletmelerin tercih noktasında şüphe etmeden karar kıldığı bu tabela çeşidinde ister ışıklı ister ışıksız her türlü tabela çeşidine sahip olmak mümkündür. Işıklı kutu harf tabelaların daha gösterişli olduğu hesaba katıldığında ışıksız tabelalar da gündüz ışığında hizmet sunan işletmeler tarafından tercih edilebilmektedir. İşletmeye özel olarak tasarlanan kutu harfler ile firmanızın ismi ve logosunu en etkili bir şekilde tabelanıza yansıtabilir ve kullanışlı bir reklam aracına sahip olabilirsiniz.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Kutu harf tabela kişiye özel ve her harf için ayrı çaba harcanarak üretilen oldukça özel tabela çeşitlerinden bir tanesidir. Ancak bu özel tabela çeşidinde dahi müşterilerin taleplerini en doğru şekilde karşılamak amacıyla çeşitli alternatifler sunulur. Bu alternatiflere bakılacak olursa ilk seçenek ışıklı ve ışıksız kutu harf tabelalardır. Işıklı kutu harften üretilmiş tabelalar ile işletmenizin görüntüsünü değiştirebilirsiniz. İşletmeniz akşam ve gece saatlerinde açık bir işletmeyse ışıklı kutu harf tabelalar tam size göre. Aksi durumlarda ise ışıksız kutu harf tabelalar ile hem gösterişli hem de daha az maliyetli tabelalara sahip olabilirsiniz. Bunun yanında tabela tercihinizi yaparken boyutlar konusunda doğru karar vermeli ve işletmenizin ihtiyacı olmayan boyutlarda bir tabela yaptırmamalısınız. Peki, tabelanıza karar verdiniz ama kutu harf tabela fiyatları konusunda düşüyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

Kutu Harf Tabela Fiyatları

Kutu harf tabela fiyatları; pleksi tabela ve diğer tabelalara göre nispeten daha yüksektir. Kutu harflerin tek tek özenle üretilmesi ve dikkatle yerleştirilmesi işçilik açısından yoğun emek ve maliyet gerektirir. Bu kapsamda kutu harf tabela satın almadan önce bu detayları göz önünde bulundurmak gerekir. Ayrıca kutu harflerin alüminyum, paslanmaz, krom vb. başka malzemelerden üretildiğinde maliyetlerinin değişeceğini de göz önünde bulundurmalısınız. Aksi takdirde kutu harf tabela fiyatları konusunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.İnstagram