Kompozit Tabela

Kompozit Tabela

Kompozit tabela; reklamcılar tarafından müşterilere en çok önerilen tabela çeşitlerinden bir tanesidir.

Kompozit tabela; reklamcılar tarafından müşterilere en çok önerilen tabela çeşitlerinden bir tanesidir. Üretim aşamasında oldukça yüksek teknolojinin kullanılması ve modernlik açısından oldukça şık görüntüye sahip kompozit tabelalar kullanım açısından da muadillerine nazaran oldukça avantajlıdır. Son zamanlarda bina dış cephelerinni kaplanmasında da sıklıkla kullanılan kompozit, tabela alanında kullanılmaya başlanması ile birlikte işletmeler açısından yepyeni bir ürün ortaya çıkmıştır. Görüntüsü ve kalitesi ile olduğu kadar kullanım ömrü ile de işletmeler açısından tartışmasız bir ürün olan kompozit malzemeden üretilmiş tabelalara siz de sahip olabilirsiniz. Işıklı ve ışıksız modelleri ile üretilen kompozit tabelalar için tek yapmanız gereken bize ulaşmak!

Kompozit Tabela Nasıl Üretilir?

Kompozit bir levha şeklinde üretilen ve şekillendirmesi oldukça kolay olan malzemelerden bir tanesidir. İşletme taleplerine göre levhanın kesilmesi ve kutu haline getirilmesi ile tabelanın kasa kısmı oluşturulur. Kasa kısmı tabelanın en önemli kısmıdır. Nitekim kasa tabelanın kullanım ömrünü ve kalitesini belirleyen yegâne unsurdur. Daha sonra oyma işlemine tabi tutulan tabelanın üzerinde isim, unvan ve logolar oyma işlemi sırasında nakşedilir. Oyma işlemi incelikle yapıldıktan sonra pleksiglas malzemeler oyulan yere konarak kompozitin güzel bir görünüm elde etmesi amaçlanır. Bu noktada özellikle beyaz ve saydam pleksiglas kullanılarak tasarım açısından farklılık yaratılır. Beyaz ve saydam malzemenin kullanılmasında ışıklı seçeneklerin de rolü vardır. Müşteri talebine göre ışıklı olarak tercih edilebilecek olan bu tabelada LED veya floresanlar kullanılarak aydınlatma sağlanır. Işıklı görüntüsü oldukça cezbedici olan bu tabelayı gece faaliyet gösteren mekânlar yoğun bir şekilde kullanır.

Kompozit Tabela Fiyatları

Son zamanların en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden biri olan kompozit tabela ile hem işletmenizin havasını değiştirecek hem de muhteşem bir reklam – tanıtım ekipmanına sahip olabileceksiniz. Üstelik fiyatları konusunda oldukça uygun seçenekleri bulabileceğiniz kompozit tabelalar ile bütçenizi koruma imkânı da bulabileceksiniz. Bu muhteşem tabela çeşidine sahip olmak ve çevrede adından söz ettiren bir işletme olmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve nasıl bir tabela istediğinizi belirtmek.İnstagram