Kompozit Oyma Tabela

Kompozit Oyma Tabela

Oyma tabela anıldığında akla ilk gelen tabela çeşidi olan kompozit oyma tabela işletmeler tarafından en çok tercih edilen tabela modellerinden bir tanesidir.

Oyma tabela anıldığında akla ilk gelen tabela çeşidi olan kompozit oyma tabela işletmeler tarafından en çok tercih edilen tabela modellerinden bir tanesidir. Bu tabela modeli reklamcılık alanının temel seçeneği olarak kabul edilir.

Tabela; insanlığın günümüzde kullandığı en önemli pazarlama araçlarından bir tanesidir. İşletmelerin girişinde, otoyol kenarlarında veya işletmeye giderken yol üstünde kullanılan tabelalar hem işletmeleri tanıtmak hem de yön bulmak açısından oldukça önemlidir. Nitekim işletmeyi daha önce hiç duymamış kimseler için bir tanıtım aracı olarak kullanılan kompozit oyma tabelalar, işletmenin adını duyan ancak nerede olduğunu tam kestiremeyenler için bir yol – yön bulma aracıdır. İnsanlar ve işletmeler için oldukça önemli olan bu ürünler özel üretim yöntemleri ile imal edilir.

Kompozit Oyma Tabela Nasıl Üretilir?

Hem iç hem de dış yüzeylerde kullanılabilme imkânı sunan kompozit oyma tabelalar genellikle alüminyum ve pleksi malzemelerin oyulması ile üretilen ürünlerdir. İşletme isminin ve sloganının oyulduğu ve diğer kısımların tek parça olduğu kompozit oyma tabelada oyulan kısma genelde beyaz ve şeffaf bir malzeme yerleştirilerek tabelanın daha dikkat çekici bir hal alması sağlanır. İşletmelerin taleplerine bağlı olarak bu şeffaf kısmın arkasına LED veya başka aydınlatma malzemeleri yerleştirilerek ışıklı tabela elde edilebilmektedir. Akşam vakitlerinde faaliyet göstermeyen işletmeler için ise ışıksız kompozit otma tabelalar üretilebilir. Boyutları konusunda bir sınırlama bulunmayan kompozit tabelalarda renk ve desen sınırlaması da bulunmaz. Yüzeyi oldukça pürüzsüz ve dış etkilere karşı dayanıklı olan kompozit tabela işletmelerin en gözde tabela seçeneğidir. Müşteriler için sağladığı kolaylığın yanında üretimi de oldukça kolay olan kompozit oyma tabelaya firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Kompozit Oyma Tabela Fiyatları

Tabelalarda fiyat araştırması yapıyorsanız çeşitli alternatiflerle karşılaşmanız çok doğal. Nitekim firmalar kullandıkları malzeme, işçilik giderleri ve tabela boyutları nedeniyle satın almak istediğiniz tabelayı farklı fiyatlara sizlere pazarlamak ister. Ancak kompozit tabela konusunda en güvenilir fiyatlara firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Yıllardır güven ve kalite ile hizmet sunan firmamıza ulaşarak talep ettiğiniz kompozit oyma tabelayı anlatmanız yeterli!İnstagram